frame interior frame interior frame interior
 
chustorodzice.pl
space
space
 
mainWARSZTATY Z NAUKI WIĄZANIA CHUSTY

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu.
W celu zapisania się proszę o Kontakt telefoniczny 502 584112

Jako Certyfikowany Doradca Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich ClauWiR prowadzę indywidualne konsultacje dla rodziców oraz warsztaty grupowe.

Sama jestem mamą i doskonale pamiętam, że gdy rozpoczynałam przygodę z chustami (prawie 4 lata temu) miałam mnóstwo wątpliwości czy nosząc dziecko robię to prawidłowo, czy dziecku jest wygodnie, czy taka pozycja w jakiej zawiązałam dziecko jest dla niego najodpowiedniejsza. Szukałam wtedy odpowiedzi na moje pytania. Wiedzę (podpartą dłuuuugą praktyką w noszeniu mojego synka) podparłam odbytymi szkoleniami w drezdeńskiej Szkole NoszeniaClauWi, dzięki którym mogę teraz pomóc Państwo w odpowiedzi na te
pytania.

Na spotkaniach indywidualnych w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie ćwiczymy przez około 2 godziny jedno lub dwa wiązania (w zależności od stopnia skomplikowania wiązania, samopoczucia dziecka itp). Wiązania dobieramy wspólnie, dostosowujemy wiązanie zarówno do wieku dziecka, jego rozwoju, Waszych oczekiwań i wygody.W celu ustalenia spotkania proszę o przesłanie informacji poprzez formularz zapytania na naszej stronie lub proszę o kontakt telefoniczny.

Co jakiś czas organizujemy również warsztaty. Ilość osób na warsztatach to ok. 8 osób dorosłych. Warsztaty odbywają się zazwyczaj w dwóch grupach: początkująca (osoby w ciąży, dzieci do 6 miesiąca życia), zaawansowana (dzieci powyżej 6 miesiąca życia, górna granica bez ograniczeń :) ). O kolejne terminy proszę najlepiej dowiadywać się mailowo.

Zapraszam również Kluby Maluchów, Szkoły Rodzenia oraz inne instytucje zainteresowane warsztatami lub pogadankami w zakresie noszenia w chustach, wychowaniu w bliskości lub używaniu pieluszek wielorazowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Aktualne terminy na FB
https://www.facebook.com/Decoraliki/
 
space
 
frame interior frame interior frame interior